ŠUNGITOVÉ KAMENY

ŠUNGITOVÉ KAMENY

Filtrační šungitová drť čistí vodu, absorbuje obsažené škodlivé látky a současně vodu obohacuje o zdraví prospěšné stopové prvky. Šungit obsahuje vysoký podíl vzácné formy uhlíku, fullerenu, který působí jako antioxidant a výborný přírodní filtr.

 

Černý šungit aktivuje strukturu vody a mění ji na biologicky aktivní. Takto připravená voda pomáha při léčbě různých zánětlivých onemocnění, Zlešuje hojení jizev, atopických ekzémů, posiluje imunitu při virových onemocněních, Zlepšuje hybnost kloubů, je vhodná při onemocněních látkové výměny. Má mírné anestetické účinky při popáleninách, zlepšuje elasticitu pokožky, omlazuje, posiluje kořínky vlasů. Šungit má výraznou schopnost absorbovat látky, které se ve vodě nacházejí: těžké kovy, fenoly, pesticidy, pohlcuje i viry a bakterie.

Použití: Na dno čisté skleněné nádoby nasypte 100 g šungitové drti. Před prvním použitím je nutno 3x propláchnout kameny vodou, aby došlo ke zbavení se prachu! Zalijte studenou čistou vodou a nechte odstát nejlépe 12-15 minut.

100 g / 169 Kč